021-8868 6008 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabar
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188686008

فروشگاه سالیدا > پک های پذیرایی


هدف از تهیه پک های پذیرایی چیست؟

پک های پذیرایی انتخاب بسیار مناسبی برای مراسم های شما می باشد، به ویژه عصرانه، میان وعده و مراسم های خاص، بسته های پذیرایی شامل چند نوع میوه هستند که میوه ها با توجه به فصل انتخاب می شوند ولی عموما میوه های داخل پک پذیرایی موز پرتقال و سیب می باشد، آبمیوه، چای یا نسکافه، شیرینی یا شکلات، کلاب یا یک عدد ساندویچ کوچک بوده و کاربرد بسیاری در پذیرایی انواع مراسم ها دارد. این پک ها برای پذیرایی به صورت تک نفره در مراسم ها و جشن های مدارس، سمینار و همایش ها، پذیرایی جلسه دفاع، مراسم ختم و ترحیم، تور های گردشگری و سایر مراسمات و جشن ها استفاده می شود.

صفحه سفارش غذای تولد را نیز میتوانید از منو های بالا انتخاب کنید و ببینید.
مزایای استفاده از بسته های پذیرایی

در بعضی از مراسم ها با توجه به نوع مراسم و مکان برگزاری پذیرایی به شیوه معمول امکان پذیر نیست، با توجه به این مسئله استفاده از پک های آماده پذیرایی مناسب ترین انتخاب است زیرا پک ها قابل حمل بوده و روشی بسیار آسان برای پذیرای می باشد.


پک های پذیرایی سالیدا مناسب چه کسانی است؟

در رستوران مارکت سالیدا انواع پک های پذیرایی با توجه به نوع مراسم شما تهیه و تولید می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.
پک های پذیرایی سالیدا مناسب افرادی است که زمانی برای تهیه پک ها ندارند پس می توانید تهیه این بخش از مراسم را به عهده ما بگذارید و با خیال آسوه به کارهای مهم خود رسیدگی کنید.
فروشگاه سالیدا پک هایی پذیرایی متناسب با انواع مراسم آماده کرده شما میتوانید پک آماده مورد نظر خود را انتخاب کنید ولی اگر بسته پذیرایی مورد نظر شما در بین پک های آماده وجود ندارد می توانید پک پذیرایی مورد نظر را با سلیقه خودتون و بسته به نوع مراسم از بین خوراکی های موجود در فروشگاه بچینید. با خرید از سالیدا پک های متفاوت تری برای پذیرایی خواهید داشت زیرا تمام خوراکی های موجود در سالیدا از بهترین نوع مواد تهیه شده و به صورت ارگانیک می باشد. آبمیوه های موجود در سالیدا طبیعی است و از مواد اولیه تازه در روز مراسم شما تهیه می شود.


بسته های پذیرایی آماده در سالیدا

پک جلسه دفاع

پک جلسه دفاع

این پک مخصوص پذیرایی دانشجویان در جلسه دفاع می باشد. محتویات این پک های پذیرایی شامل: سه نوع میوه به انتخاب شما ، یک عدد آبمیوه طبیعی تک نفره با طعم دلخواه شما، یک عدد دسر تک نفره، دستمال کاغذی و کارد و چنگال می باشد. برای پذیرایی از اساتید و آماده کردن میز اساتید نیز می توانید از سالیدا کمک بخواهید. سینی میوه آماده به انتخاب شما، ظرف آجیل و انواع آبمیوه ها موجود می باشد.


پک مراسم ترحیم

پک مراسم ترحیم

این پک مخصوص پذیرایی در مراسم ترحیم می باشد. پک ها شامل دو نوع میوه به انتخاب شما، آبمیوه طبیعی تک نفره، یک عدد کیک یزدی یا کاپ کیک، کارد و چنگال و دستمال کاغذی می باشد. به غیر از بسته های پذیرایی در مراسم ترحیم سینی های خرما تزئین شده با گردو و همچنین انواع حلوا با تزئینات متفاوت به همراه روبان مشکی به صورت آماده در فروشگاه سالیدا تولید می شود.

پک همایش و سمینارها

پک همایش و سمینارها

این پک برای همایش ها و سمینار ها بسیار مناسب می باشد و شامل: سه نوع میوه، آبمیوه طبیعی تک نفره، لیوان یکبار مصرف کاغذی، چای یا نسکافه، دسر تک نفره، دو عدد فینگرفود یا یک عدد ساندویچ کلاب کوچک و دستمال کاغذی و کارد و چنگال می باشد. برای سفارش پک های آماده می توانید چند روز قبل با فروشگاه تماس بگیرید و بسته مورد نظر خود را سفارش دهید.

پک مدارس

پک ویژه مدارس

پک مدارس با توجه به نوع مراسم که در مدرسه برگزار می شود می تواند متفاوت باشد ولی اغلب پک های مدارس شامل شات میوه(یک ظرف تک نفره میوه خرد شده یا شات انار دون شده)، مینی برگر با انتخاب شما یا ساندویچ کوچک الویه، دسر به انتخاب شما، شات سالاد تک نفره، آبمیوه طبیعی تک نفره، دستمال کاغذی، کارد و قاشق چنگال می باشد.


پک تورهای گردشگری

پک تورهای گردشگری

این پک یک میان وعده کامل در طول سفر می باشد. آژانس های مسافرتی و برگزار کنندگان تورهای یک روزه می توانند از این بسته های پذیرایی یک نفره استفاده کنند. این پک ها عموما شامل: میوه، یک عدد ساندویچ کوچک، نوشیدنی، سالاد، دسر، لیوان کاغذی، دستمال، کارد و قاشق چنگال می باشد. سفارش خود را روز قبل یا چند روز قبل ثبت کنید.

پک تولد و مهمانی

پک تولدهای کودکان

شما علاوه بر پک ها مخصوص این مراسم میتوانید ابزار و لوازم های خاص مخصوص تولدها را نیز سفارش دهید که به سلیقه سالیدا اجرا شود و همینطور پک ها با بسته بندی های خاص ارسال شود.

پک صبحانه

پک صبحانه سالیدا

پک صبحانه کاربرد های متفاوتی دارد، می توانید این پک را تهیه کنید و در محل کار که مقدور به آماده صبحانه نیستید میل بفرمایید. مدیران شرکت های بزرگ به منظور ارتقای سطح کیفی می توانند برای پرسنل خود سفارش دهند و همچنین در اکثر سمینار ها و همایش ها که وعده صبحانه سرو می شود کاربرد دارد. پک های صبحانه اصولا شامل یک ساندویچ کوچک پنیر و گردو، کره مربا یا ساندویچ تخم مرغ، آبمیوه طبیعی، چای یا نسکافه می باشد.


پک مراسم مذهبی

پک مراسم های مذهبی

بسته های پذیرایی مراسم های مذهبی بسیار مناسب برای مجالس شما می باشد. پک پذیرایی مخصوص دعای ندبه، پک ها ی مخصوص افطاری، پک نذری، پک های مناسب برای سفره حضرت ابالفضل، پک ویژه مراسم در مساجد و ... . به دلیل متنوع بودن اقلام خوراکی مورد استفاده در مراسم های مذهبی انتخاب خوراکی ها با خود سفارش دهنده می باشد.

پک مهدکودک

پک ویژه مهد کودک ها

پک مهدکودک ها که با عنوان پک های سلامت کودکان نیز خوانده می شود عموما شامل: شیر، انواع میوه های خرد شده برای سهولت در خوردن کودکان، بیسکوییت، ساندویچ های کوچک شامل الویه، تخم مرغ و ... به انتخاب شما، لیوان و کارد و چنگال و دستمال رنگی می باشد. تزئینات و نوع بسته ها کاملا مورد پسند کودکان بوده و وعده غذایی جذابی برای کودک شما می باشد.

کامنت های مشتریان سالیدا در مورد پک های پذیرایی

بستگی به انتخاب ساندویچتون داره بعضی از ساندویچ ها احتمال خراب شدن داره ولی بعضی ها نه مثلا الویه احتمال داره خراب شه ولی ساندویچ کتلت یا کوکو یا ژامبون خراب نمیشه
ادمین
321 روز پیش
من 40 تا پک پذیرایی میخواستم برای داخل اتوبوس ، فقط چون میخوام صبح زود تحویل بگیرم ازتون و نهار بدم به مسافرا میخواستم بدونم ساندویچ داخل پک خراب نمی شه تا اون موقع ؟
نادر عزتی
323 روز پیش

نظر خودتون را در مورد بفرمایید:

نام :


تلفن یا ایمیل (اختیاری) :


نظر شما :