021-8868 6008 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabar
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188686008

فروشگاه سالیدا > فروش ساندویچ سرد


سفارش ساندویچ سرد در سعادت آباد 88686008 در ماه مبارک رمضان به منظور رفاه حال روزه داران عزیز غذا و ساندویچ سرد در رستوران مارکت سالیدا برای دوستانی که قادر به گرفتن روزه نمی باشند به فروش می رسد. ساندویچ و غذای سرد در تمامی ساعات کار فروشگاه در رستوران موجود می باشد.
ساعت کار فروشگاه در این ماه مبارک از ساعت 10:30 صبح تا 1:00 نیمه شب می باشد. فروش غذای گرم از یک ساعت قبل از افطار امکان پذیر می باشد.
قبول انواع سفارشات در ماه مبارک رمضان در محدوده شهرک غرب و ارسال به تمام نقاط تهران 88686008

منوی ساندویچ های سرد مخصوص ماه مبارک رمضان

ساندویچ ژامبون مرغ

ساندویچ ژامبون مرغ


ساندویچ ژامبون گوشت

ساندویچ ژامبون گوشت

ساندویچ الویه

ساندویچ الویه

ساندویچ مرغ و کلم

ساندویچ مرغ و کلم


ساندویچ فیله مرغ رژیمی

ساندویچ فیله مرغ رژیمی

ساندویچ بیکن گوشت و بوقلمون

ساندویچ بیکن گوشت و بوقلمون

ساندویچ کوکو سیب زمینی

ساندیچ کوکو سیب زمینی


ساندویچ کوکو سبزی

ساندویچ کوکو سبزی

ساندویچ کتلت گوشت

ساندویچ کتلت گوشت

باید ها و نباید ها در خوردن افطاری و سحری

در ماه مبارک رمضان روزه داران حتما باید سه وعده افطار، شام و سحری بخورند . نکته ای که باید رعایت شود زمان مناسب خوردن هر وعده می باشد. در وعده افطاری از غذاهای کم حجم و سبک استفاده کنید، حجم و نوع غذا در وعده افطاری باید به گونه ای انتخاب شود که تا زمان خوردن وعده شام هضم شده و داخل معده باقی نماند. برای خوردن وعده شام نیز باید زمان مناسبی انتخاب شود زمانی را انتخاب کنید که با شکم پر وارد رختخواب نشوید. در وعده سحری زمانی را انتخاب کنید که علاوه بر انجام عبادت و فرایض مخصوص سحر وقت کافی برای خوردن این وعده داشته باشید. بلافاصله بعد از خوردن این وعده نیز وارد رختخواب نشوید زیرا در این صورت غذا هضم نشده در معده باقی می ماند و باعث اذیت شدن شما در طول روز می شود. همچنین سعی کنید غذا را به علت کمبود وقت با سرعت نخورید زیرا خوردن غذا با سرعت آسیب های جبران ناپذیری روی معده می گذارد و همچنین باعث چاقی می شود.
در زمان بین افطار و سحری حتما آب زیاد بنوشید تا آب از دست رفته بدن در طول روز را جبران نمایید حتما بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید و از شربت های لیمو، خاکشیر و تخم شربتی استفاده نمایید.
سعی کنید در وعده ی سحری از غذاهای پر پروتئین مانند: مرغ، ماهی، گوشت، پلو رنگی، تخم مرغ، حبوبات و لبنیات استفاده کنید زیرا باعث می شود قند خون افت پیدا نکند و دچار ضعف نمی شوید و همچنین خوردن غذاهای پر فیبر مانند سبزی ها و میوه ها اهمیت ویژه ای دارد. وعده سحری را جدی بگیرید و به خاطر تنبلی حذف نکنید و از خوردن غذاهای پرچرب و پر نمک در این وعده بپرهیزید.
در وعده افطار نیز از قند هایی که زود جذب بدن می شوند مانند خرما، کشمش و عسل با یک لیوان آب ولرم یا شیر استفاده کنید. استفاده از غذاهای آبکی مانند انواع آش ها و سوپ های رقیق نیز برای این وعده انتخاب مناسبی می باشد. از خوردن نوشیدنی های خیلی خنک در وعده افطار بپرهیزید.
در وعده شام نیز از غذاهای پروتئینی کم چرب و کم نمک استفاده کنید.

کامنت های مشتریان سالیدا در مورد فروش ساندویچ سرد


نظر خودتون را در مورد بفرمایید:

نام :


تلفن یا ایمیل (اختیاری) :


نظر شما :