021-880 950 35 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabarکانال تلگرام سالیدا @salydabarcustomer
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188095035

فروشگاه سالیدا > سفارش غذای مهمانی

پک های مهمانی سالیدا

برای مهمانی ها، دور همی ها و تولد های خود فقط کافیست تعداد مهمان ها را به ما بگید، از صفر تا صد به عهده ما ، غذای سرد و گرم، سالاد، دیپ، دسر و انواع نوشیدنی، همه اینها بصورت تزئین شده در ظروف شیک توسط سالیدا تهیه شده و به هر نقطه در تهران ارسال میشود.
چندین پک مهمانی متفاوت که شامل غذاهای پرطرفدار در مجالس و مهمانی ها است، در لیست زیر همراه با قیمت ارائه شده.
برای سفارش غذای مهمانی حداقل یک روز قبل با سالیدا تماس بگیرید 88095035 (قبول سفارش پک های کوچکتر، چند ساعت قبل از مراسم هم امکان پذیر است)
فروش غذای تولد تخصص ماست در سالیدا بیش از 150 مدل غذا و سالاد تهیه میشود ، موارد ذکر شده در پک های زیر قابل تغییر است به عنوان مثال میتوانید بجای سالاد الویه، سالاد اندونزی، بجای پیراشکی گوشت، دلمه برگ و به جای ژله ماست بورانی سفارش دهید.
برای سفارش فینگرفود هم میتوانید عکس ها و قیمت ها را در صفحه فینگرفود ملاحظه کنید.

پک مهمونی 6 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه

پک مهمونی 10 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه

پک مهمونی 15 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه
اگرول پنیری
پک مهمونی 25 نفره

پک مهمونی 25 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه
اگرول پنیری
پک مهمونی 35 نفره

پک مهمونی 35 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه
● اگرول پنیری
کرپ رول ژامبون
میرزا قاسمی

پک مهمونی 45 نفره

پک مهمونی 45 نفره

سالاد الویه
سالاد ماکارونی
لازانیا پرسی
● پیراشکی گوشت
● پیراشکی سبزیجات
● ژله رنگین کمان
● نوشابه
● اگرول پنیری
کرپ رول ژامبون
میرزا قاسمیفروش غذای کیلویی در رستوران مارکت سالیدا


دلمه برگ مو

سینی دلمه برگ مو

دلمه برگ یکی از غذاهای سنتی ایران است که تهیه و پیچیدن برگ آن در تعداد بالا برای بعضی خانم ها کمی سخت است، سالیدا در تهیه این دلمه وسواس زیادی به خرج میدهد چون حساسیت مشتریان روی این محصول زیاد است. مزه این دلمه ملس و از برگ مو با کیفیت استفاده میشود. دلمه برگ مو به صورت کیلویی فروخته میشود و با زرشک و جعفری به اشکال مختلفی گارنیش شده و در سینی های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود.


الویه

سینی الویه تزئین شده

الویه یکی از غذاهایی است که در بیشتر میزهای غذا در تولد ها و دورهمی ها دیده میشود، الویه در سالیدا با مرغ پخته میشود و نسبت به حجم سفارش الویه شما گارنیش ها متفاوت است، در وزن های 4 کیلو به بالا تنوع در طراحی و تزئین زیاد است مثل نمونه های بالا، این محصول در ظروف پیرکسی یکبارمصرف تزئین میشود ولی میتوانید ظروف لوکس خود را یک روز قبل از مراسم به فروشگاه سالیدا تحویل دهید تا در سینی های شما سرو شود.

کشک بادمجان مجلسی

کشک بادمجان مجلسی

اگر دقت کرده باشید کشک بادمجان هر آشپز با دیگری فرق دارد کم پیش میاد که کشک بادمجان 2 نفر به هم شبیه باشد، چون به خیلی از موارد بستگی دارد از نوع خود بادمجان گرفته تا مدل سرخ کردن یا کبابی کردن و حتی آب پز کردن بادمجان، سالیدا با همت آشپز های خود و پس از چندین و چند بار آزمون و خطا به دستور پختی رسیده است که به لطفا خدا توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم. فروش کشک بادمجان کیلویی است و در دیس های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود.


میرزا قاسمی

میرزا قاسمی کیلویی

بعضی از دوستان معتقدند که بعد از خوردن میرزا قاسمی به دلیل بوی سیری که به جا میمونه برای مهمانی گزینه مناسبی نیست، سالیدا تا حدی این مشکل را برطرف کرده میرزا قاسمی در این رستوران به گونه ای تهیه میشود که هم طعم سیر هنگام خوردن غذا مشهود است و هم بوی کمتری پس از صرف غذا به جا میماند. این غذا به صورت کیلویی و در دیس های یکبار مصرف مقاوم سرو میشود.

فروش سوسیس بندری

فروش بندری سوسیس

شاید تصور بشه که اگر غذاهای رنگین و لذیذی مثل لازانیا، الویه، کشک بادمجان، سالاد ماکارونی و ... روی میز باشه کسی سراغ سوسیس بندری نمیره، ولی طبق آماری که به دست آوردیم ظرف سوسیس بندری اولین ظرفیه که در مهمانی ها و دورهمی ها خالی میشه.
این غذا به صورت کیلویی و در دیس های شفاف مقاوم سرو میشه.


سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی یا سالاد پاستا در مدل های مختلفی تهیه میشود ، با خوردن این سالاد به دلیل وجود کربوهیدرات بالا و همینطور سس، خیلی سریع احساس سیری میکنید، در تولد ها و مجالس هم سالاد ماکارونی جایگاه خوبی پیدا کرده و پر طرفدار است. فروش سالاد ماکارونی کیلویی است و در ظروف یکبارمصرف شیک و مقاوم سرو میشود.

راتای مرغ

سینی راتای مرغ

یکی از محبوب ترین فینگر فودها در مجالس راتای مرغ است ، محتوای اصلی این فینگرفود مرغ، پیازچه، پنیر و جعفری است. سالیدا راتا مرغ را به شکل های دایره، قلب، شش ضلعی و مثلثی به فروش میرساند، این محصول به صورت دانه ای بفروش میرسد و در سینی های یکبار مصرف شیک تزئین میشود.

الویه

مافین کوکو سبزی

یکی از روش هایی که میتوان کوکوسبزی را به صورت فینگرفود تهیه کرد مافین کوکو سبزی است. طبق آمار و تجربه برای سالیدا اثبات شده که سرو کوکو سبزی و میل کردن آن به صورت فینگرفود آسان نبوده، بنابراین به صورت مافین و در نان های مخصوص تهیه میشود.

توپک پنیری

سینی توپک پنیری

یکی از سینی های محبوب مزه در بین سفارشات سینی توپک پنیری می باشد این محصول علاوه بر طعم لذیذی که دارد برای تزئین میز مهمانی نیز بسیار مناسب می باشد و همچنین بذای مهمانی های ماه رمضان و سفره های افطاری نیز انتخاب مناسبی است. انواع مختلف توپک پنیری با نزئینات مجلسی برای مهمانی ها و تولدهای شما در سالیدا تهیه می شود.


دلمه کلم

سینی دلمه کلم

دلمه کلم یکی از غذاهای سنتی ایران است که تهیه و پیچیدن برگ آن در تعداد بالا برای بعضی خانم ها کمی سخت است، سالیدا در تهیه این دلمه وسواس زیادی به خرج میدهد چون حساسیت مشتریان روی این محصول زیاد است. مزه این دلمه ملس و از برگ کلم با کیفیت استفاده میشود. دلمه کلم به صورت کیلویی فروخته میشود و با زرشک و جعفری به اشکال مختلفی گارنیش شده و در سینی های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود.

سالاد ویژه سالیدا

سالاد ویژه سالیدا

اکثر میزبان ها برای مهمانی های خود به دلیل کمبود وقت غذا رو از بیرون سفارش میدهند ولی ناچار به تهیه سالاد در خانه می باشند. میزبان هایی که وقت ندارند سالاد های آماده در انواع مختلف در فروشگاه سالیدا با وسواس بسیار و با تزئینات شیک و مجلسی تهیه می شود و در ظروف پیرکسی مقاوم در اختیار شما قرا می گیرد.


سینی میوه پذیرایی

سینی میوه پذیرایی

آماده کردن میوه نیز کار وقت گیری برای خانم ها در روز مهمانی می باشد. در فروشگاه سالیدا انواع سینی میوه برای پذیرایی از مهمانی ها با تزئینات مختلف به صورت اسلایس شده تهیه می شود. شما فقط نوع میوه خود را انتخاب کنید ما میوه ها را شسته، خرد شده و تزئین شده برای شما درب منزل می فرستیم.

سینی گلچین سالاد

سینی گلچین سالاد

این سینی سالاد مخصوص مهمانی های کوچک می باشد اگر تعداد مهمان های شما کم است ولی دوست دارید چند نوع سالاد متفاوت روی میز خود داشته باشید می توانید این سینی گلچین سالاد رو سفارش بدید و سالاد ها رو هم خودتون انتخاب کنید.


شات سالاد تک نفره

شات سالاد تک نفره

همیشه در مهمانی ها سرو سالاد دغدغه ای برای میزبان می باشد زیرا موقع سرو سالاد احتمال ریختن سالاد از ظرف وجود داره با انتخاب شات های سالاد تک نفره ی سالیدا این مشکل به راحتی حل می شود زیرا سالاد آماده به همراه سس مخصوص در ظرف های مخصوص به صورت آماده تهیه می شود. از فروشگاه سالیدا برای مهمانی های خود می توانید انواع سالاد را به صورت شات سالاد تهیه کنید

ماست لهستانی

ماست لهستانی

ماست لهستانی با طعمی بی نظیر برای رنگین کردن میز مهمانی به صورت تزئین شده در ظروف مناسب در رستوران مارکت سالیدا موجود می باشد.


ژله رژیمی تک نفره

ژله رژیمی تک نفره

.درست کردن ژله و دسر دغدغه اصلی یک میزبان می باشد زیرا کار بسیار وقت گیری می باشد ژله های رژیمی برای سرو تک نفره با انواع طعم های مختلف در ظروف زیبا به همراه تکه های میوه به تعداد مهمان های شما در رستوران مارکت سالیدا تهیه می شود.

پیراشکی گوشت

پیراشکی گوشت

پیراشکی گوشت یکی از محبوبترین غذاها در مهمانی ها به خصوص برای کودکان و مهمانی .مخصوص کودکان می باشد. در فروشگاه سالیدا پیراشکی گوشت با دقت فراوان و با مواد اولیه با کیفیت تهیه می شود


کرپ رول ژامبون و پستو

کرپ رول ژامبون و پستو

کرپ رول ژامبون یکی از محبوبترین فینگرفود ها برای مهمانی ها می باشد. در سینی کرپ رول ژامبون و پستو دو نوع فینگرفود محبوب به صورت زیبایی تزئین شده و میز مهمانی شما را شکیل تر خواهد نمود