021-880 950 35 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabar
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188095035

فروشگاه سالیدا > سفارش غذای تولد


دعوت کردن مهمان ها با شما، آماده کردن میز زیبای تولد با انواع خوراکی های خوشمزه با سالیدا
برای سفارش غذای تولد، دور همی ها و مهمانی های خود فقط کافیست تعداد مهمان ها را به ما بگید، از صفر تا صد تهیه خوراکی و خوشمزه ها به عهده ما
برای جشن، شما فقط به فکر کادو، کیک، شمع و لباستون باشید تمام غذاها حتی میوه و آبمیوه مهمونی، به صورت تزئین شده و آماده براتون ارسال میشه، تزئینات میز و غذاها با توجه به سلیقه شما و با تم مخصوص تولدتون انجام میشه .
با سالیدا میتونین به راحتی یه مهمونی شیک بگیرین. همه این خدمات با مناسبترین قیمت ها در اختیار شما قرار داده میشه. ( برای صرفه جویی در هزینه ها می تونید غذاهای ساده رو خودتون تهیه کنین و سختاش و به ما بسپارین )
در رستوران مارکت سالیدا بیش از 150 نوع غذا و پیش غذا، انواع فینگر فود، غذای گرم و سرد، سالاد، دیپ، دسر و انواع نوشیدنی تهیه می شود که در پایین صفحه بخشی از فینگر فود ها و غذاهای مخصوص تولد و همچنین غذاهای کیلویی سالیدا به همراه قیمت برای شما قرار داده شده
برای ثبت سفارشات تولدی خود در سالیدا حداقل یک روز قبل با سالیدا تماس بگیرید 88095035 قبول سفارشات برای تعداد پایین چند ساعت قبل از مراسم نیز امکان پذیر می باشد .

لیست فینگرفود های مخصوص تولد در سالیدا


فیله استریپس

فیله استریپس

قیمت هر عدد
4،000 تومان
مینی برگر

مینی برگر

قیمت هر عدد
7،000 تومان
کرپ رول سبزیجات

کرپ رول سبزیجات

قیمت هر عدد
4،000 تومان
تارت کشک بادمجان

تارت کشک بادمجان

قیمت هر عدد
2،500 تومان
اسپرینگ رول مرغ

اسپرینگ رول مرغ

قیمت هر عدد
5،000 تومان
شامی گوشت

شامی گوشت

قیمت هر عدد
7،000 تومان
کرپ رول ژامبون

کرپ رول ژامبون

قیمت هر عدد
4،000 تومان
رول کوکو سبزی

رول کوکو سبزی

قیمت هر عدد
4،000 تومان
اسنک مرغ

اسنک مرغ

قیمت هر عدد
18،000 تومان
سیب زمینی تنوری

سیب زمینی تنوری

قیمت هر عدد
20،000 تومان
کاناپ ژامبون

کاناپ ژامبون

قیمت هر عدد
3،000 تومان
لازانیا رولی

لازانیا رولی

قیمت هر عدد
4،000 تومان

لیست غذا های کیلویی مخصوص تولد در سالیدا


دلمه برگ مو

سینی دلمه برگ مو

دلمه برگ یکی از غذاهای سنتی ایران است که تهیه و پیچیدن برگ آن در تعداد بالا برای بعضی خانم ها کمی سخت است، سالیدا در تهیه این دلمه وسواس زیادی به خرج میدهد چون حساسیت مشتریان روی این محصول زیاد است. مزه این دلمه ملس و از برگ مو با کیفیت استفاده میشود. دلمه برگ مو به صورت کیلویی فروخته میشود و با زرشک و جعفری به اشکال مختلفی گارنیش شده و در سینی های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود .


قیمت هر کیلو
36،900 تومان

الویه

سینی الویه تزئین شده

الویه یکی از غذاهایی است که در بیشتر میزهای غذا در تولد ها و دورهمی ها دیده میشود، الویه در سالیدا با مرغ پخته میشود و نسبت به حجم سفارش الویه شما گارنیش ها متفاوت است، در وزن های 4 کیلو به بالا تنوع در طراحی و تزئین زیاد است مثل نمونه های بالا، این محصول در ظروف پیرکسی یکبارمصرف تزئین میشود ولی میتوانید ظروف لوکس خود را یک روز قبل از مراسم به فروشگاه سالیدا تحویل دهید تا در سینی های شما سرو شود.


قیمت هر کیلو
36،000 تومان

کشک بادمجان مجلسی

کشک بادمجان مجلسی

اگر دقت کرده باشید کشک بادمجان هر آشپز با دیگری فرق دارد کم پیش میاد که کشک بادمجان 2 نفر به هم شبیه باشد، چون به خیلی از موارد بستگی دارد از نوع خود بادمجان گرفته تا مدل سرخ کردن یا کبابی کردن و حتی آب پز کردن بادمجان، سالیدا با همت آشپز های خود و پس از چندین و چند بار آزمون و خطا به دستور پختی رسیده است که به لطفا خدا توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم. فروش کشک بادمجان کیلویی است و در دیس های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود .


قیمت هر کیلو
34،000 تومان

میرزا قاسمی

میرزا قاسمی کیلویی

بعضی از دوستان معتقدند که بعد از خوردن میرزا قاسمی به دلیل بوی سیری که به جا میمونه برای مهمانی گزینه مناسبی نیست، سالیدا تا حدی این مشکل را برطرف کرده میرزا قاسمی در این رستوران به گونه ای تهیه میشود که هم طعم سیر هنگام خوردن غذا مشهود است و هم بوی کمتری پس از صرف غذا به جا میماند. این غذا به صورت کیلویی و در دیس های یکبار مصرف مقاوم سرو میشود.قیمت هر کیلو
35،000 تومان

فروش سوسیس بندری

فروش بندری سوسیس

شاید تصور بشه که اگر غذاهای رنگین و لذیذی مثل لازانیا، الویه، کشک بادمجان، سالاد ماکارونی و ... روی میز باشه کسی سراغ سوسیس بندری نمیره، ولی طبق آماری که به دست آوردیم ظرف سوسیس بندری اولین ظرفیه که در مهمانی ها و دورهمی ها خالی میشه .
این غذا به صورت کیلویی و در دیس های شفاف مقاوم سرو میشه .


قیمت هر کیلو
27،800 تومان

سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی یا سالاد پاستا در مدل های مختلفی تهیه میشود ، با خوردن این سالاد به دلیل وجود کربوهیدرات بالا و همینطور سس، خیلی سریع احساس سیری میکنید، در تولد ها و مجالس هم سالاد ماکارونی جایگاه خوبی پیدا کرده و پر طرفدار است. فروش سالاد ماکارونی کیلویی است و در ظروف یکبارمصرف شیک و مقاوم سرو میشود.


قیمت هر کیلو
28،000 تومان

راتای مرغ

سینی راتای مرغ

یکی از محبوب ترین فینگر فودها در مجالس راتای مرغ است ، محتوای اصلی این فینگرفود مرغ، پیازچه، پنیر و جعفری است. سالیدا راتا مرغ را به شکل های دایره، قلب، شش ضلعی و مثلثی به فروش میرساند، این محصول به صورت دانه ای بفروش میرسد و در سینی های یکبار مصرف شیک تزئین میشود .قیمت هر عدد
5،000 تومان

فینگرفود ته چین

فینگرفود ته چین

ته چین یکی از غذاهای مجلسی و اصیل ایرانی می باشد که در اکثر مجالس به عنوان غذای اصیل ایرانی سرو می شود. این غذای محبوب به صورت فینگرفودی در سایزهای کوچک و با تزئینات شکیل و با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه در رستوران مارکت سالیدا تهیه شده و باعث زیبا شدن میز مجالس شما خواهد شد.قیمت سینی
150،000 تومان

توپک پنیری

سینی توپک پنیری

یکی از سینی های محبوب مزه در بین سفارشات سینی توپک پنیری می باشد این محصول علاوه بر طعم لذیذی که دارد برای تزئین میز مهمانی نیز بسیار مناسب می باشد و همچنین برای مهمانی های ماه رمضان و سفره های افطاری نیز انتخاب مناسبی است. انواع مختلف توپک پنیری با تزئینات مجلسی برای مهمانی ها و تولدهای شما در سالیدا تهیه می شود.قیمت سینی
95،000 تومان

دلمه کلم

سینی دلمه کلم

دلمه کلم یکی از غذاهای سنتی ایران است که تهیه و پیچیدن برگ آن در تعداد بالا برای بعضی خانم ها کمی سخت است، سالیدا در تهیه این دلمه وسواس زیادی به خرج میدهد چون حساسیت مشتریان روی این محصول زیاد است. مزه این دلمه ملس و از برگ کلم با کیفیت استفاده میشود. دلمه کلم به صورت کیلویی فروخته میشود و با زرشک و جعفری به اشکال مختلفی گارنیش شده و در سینی های پیرکسی یکبارمصرف سرو میشود .


قیمت هر کیلو
29،800 تومان

سالاد ویژه سالیدا

سالاد ویژه سالیدا

اکثر میزبان ها برای مهمانی های خود به دلیل کمبود وقت غذا رو از بیرون سفارش میدهند ولی ناچار به تهیه سالاد در خانه می باشند. میزبان هایی که وقت ندارند سالاد های آماده در انواع مختلف در فروشگاه سالیدا با وسواس بسیار و با تزئینات شیک و مجلسی تهیه می شود و در ظروف پیرکسی مقاوم در اختیار شما قرا می گیرد.


برای اطلاع از قیمت
تماس بگیرید

سینی میوه پذیرایی

سینی میوه پذیرایی

آماده کردن میوه نیز کار وقت گیری برای خانم ها در روز مهمانی می باشد. در فروشگاه سالیدا انواع سینی میوه برای پذیرایی از مهمانی ها با تزئینات مختلف به صورت اسلایس شده تهیه می شود. شما فقط نوع میوه خود را انتخاب کنید ما میوه ها را شسته، خرد شده و تزئین شده برای شما درب منزل می فرستیم.برای اطلاع از قیمت
تماس بگیرید

ماست لهستانی

ماست لهستانی

ماست لهستانی با طعمی بی نظیر برای رنگین کردن میز مهمانی به صورت تزئین شده در ظروف مناسب در رستوران مارکت سالیدا موجود می باشد.
قیمت هر کیلو
32،000 تومان

ژله رژیمی تک نفره

ژله رژیمی تک نفره

.درست کردن ژله و دسر دغدغه اصلی یک میزبان می باشد زیرا کار بسیار وقت گیری می باشد ژله های رژیمی برای سرو تک نفره با انواع طعم های مختلف در ظروف زیبا به همراه تکه های میوه به تعداد مهمان های شما در رستوران مارکت سالیدا تهیه می شود.


برای اطلاع از قیمت
تماس بگیرید

پیراشکی گوشت

پیراشکی گوشت

پیراشکی گوشت یکی از محبوبترین غذاها در مهمانی ها به خصوص برای کودکان و مهمانی .مخصوص کودکان می باشد. در فروشگاه سالیدا پیراشکی گوشت با دقت فراوان و با مواد اولیه با کیفیت تهیه می شود


قیمت هر عدد
5،000 تومان

کرپ رول ژامبون و پستو

کرپ رول ژامبون و پستو

کرپ رول ژامبون یکی از محبوبترین فینگرفود ها برای مهمانی ها می باشد. در سینی کرپ رول ژامبون و پستو دو نوع فینگرفود محبوب به صورت زیبایی تزئین شده و میز مهمانی شما را شکیل تر خواهد نمود


قیمت هر عدد
4،000 تومان

سینی گلچین سالاد

سینی گلچین سالاد

این سینی سالاد مخصوص مهمانی های کوچک می باشد اگر تعداد مهمان های شما کم است ولی دوست دارید چند نوع سالاد متفاوت روی میز خود داشته باشید می توانید این سینی گلچین سالاد رو سفارش بدید و سالاد ها رو هم خودتون انتخاب کنید.


شات سالاد تک نفره

شات سالاد تک نفره

همیشه در مهمانی ها سرو سالاد دغدغه ای برای میزبان می باشد زیرا موقع سرو سالاد احتمال ریختن سالاد از ظرف وجود داره با انتخاب شات های سالاد تک نفره ی سالیدا این مشکل به راحتی حل می شود زیرا سالاد آماده به همراه سس مخصوص در ظرف های مخصوص به صورت آماده تهیه می شود. از فروشگاه سالیدا برای مهمانی های خود می توانید انواع سالاد را به صورت شات سالاد تهیه کنید

گالری عکس های تولد و مهمانی سالیدا

سینی مزه سالیدا

سینی مزه سالیدا

پک سالیدا

پک سالیدا

سینی مزه مهمانی

سینی مزه

اسپرینگ رول سالیدا

سینی اسپرینگ رول

شات کشک بادمجان سالیدا

سینی شات کشک بادمجان

کتلت سالیدا

سینی کتلت سالیدا

کامنت های مشتریان سالیدا در مورد سفارش غذای تولد

فعلا نمیشه به صورت اینترنتی برای سفارشات مهمانی سفارش بدید ولی به زودی این امکان به سایت اضافه میشه با تشکر
ادمین
60 روز پیش
توکلی: این نکته حتما بررسی میشه ممنون بابت نظرتون
ادمین
60 روز پیش
از روی سایت اینترنتی میتونم سفارش بدم؟
خانم حجتی
60 روز پیش
سلام خسته نباشید از مشتری های شما هستم و برای مهمونی هام همیشه از سالیدا خرید می کنم و خیلی ام راضی ام ولی بعضی وقت ها تو بعضی از سفارش ها یه سری محصولات کیفیت همیشگی و نداره اخرین باری که سفارش مهمونی داشتم کیفیت برگ مو ی دلمه خوب نبود کمی سفت بود رسیدگی کنید ممنون میشم.
توکلی
60 روز پیش
متاسفانه پلو نداریم کباب هم جوجه کباب موجوده و میتونید سفارش بدید.
ادمین
75 روز پیش
برای تولد به جز غذاهای بالا که به عنوان پیش غذا و مزه است برای غذای اصلی پلو با کباب سفارش بدم میتونید برای تعداد بالا آماده کنید؟
خانم باقری
75 روز پیش
ماکارونی توی منوی سالیدا نیست ولی اگه سفارش بدید براتون آماده میشه. گوشت استفاده شده گوشت گوساله است
ادمین
80 روز پیش
سلام من بخوام ماکارونی سفارش بدم برای جشن تولد اولین سوالم اینه که برای تعداد بالا آماده میکنید؟ و سوال دومم اینه که گوشتی که برای تهیه مایه ماکارونی استفاده چه گوشتیه، گوشت گوسفند یا گوساله؟
خانم حسینی
80 روز پیش
ممنون از انتخابتون، چشم حتما به آشپز ها این قضیه منعکس میشه.
ادمین
83 روز پیش
من ازتون چند نوع غذا سفارش دادم همشون خوب بود فقط میرزاقاسمی خیلی شور بود.
صالحی
83 روز پیش
اگه به ما ساعت دقیق بگید طبق همون براتون میفرستیم احتمالا ساعت نداده بودید به همین دلیل عصر ارسال شده
ادمین
83 روز پیش
من از مشتریاتون هستم و برای تولدم از شما فینگرفود و یه سری غذای کیلویی سفارش دادم مزه و تزئینات خیلی خوب بود ولی خیلی زود فرستادید تا مهمونا بیان همه شون سرد شده بود
نوری
83 روز پیش
یه سری از غذاها به صورت آماده در فروشگاه موجود نیست ولی با سفارش شما آماده و ارسال میشه هم کوفته تبریزی و هم دلمه بادمجان قابل سفارش هست غذاهای دیگه ام اگه براتون سوال شد میتونید تماس بگیرید
ادمین
83 روز پیش
یه سری غذاها تو لیست غذاهای تولدتون نبود مثل دلمه بادمجون و کوفته تبریزی نمیشه برای تعداد بالا این غذاهارو سفارش بدم؟
منتظری
83 روز پیش
اگه سفارش برای مهمونی زیر 10 نفر باشه مهم نیست زمان سفارش، ولی برای تعداد بالا بهتره که حتما چند روز قبل ثبت سفارش کنید.
ادمین
83 روز پیش
برای تولد 60 نفره چند روز قبا باید سفارش بدم؟
وکیلی
83 روز پیش
بله غذاها طبق سلیقه شما ودر ظروف مورد نظر شما تزئین می شود.
ادمین
83 روز پیش
بری تولدم میخوام سفارش بدم می تونم ظرفای خودم و بیارم غذاها رو توی ظرفای خودم تزئین کنید؟
سلیمی
83 روز پیش
ما با آژانس یا اسنپ میتونیم براتون بفرستیم ولی تجره نشون داده که اگر خودتون تشریف بیارید تحویل بگیرید و با خودتون ببرید بهتره
ادمین
83 روز پیش
سلام ، مقدم هستم از مشتریان شما ، اگر سفارش فینگر فود و سالاد برای تولد 40 نفره تو شهریار سفارش بدم خودتون میفرستین ؟
مقدم
83 روز پیش

نظر خودتون را در مورد بفرمایید:

نام :


تلفن یا ایمیل (اختیاری) :


نظر شما :