021-8868 6008 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabar
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188686008

کاناپ سالمون

کاناپ سالمون


6,000 تومان
4.75   (از 4 رای) -
شما هم رای بدید
کاناپه ها نوعی ساندویچ و فینگر فود هستند که از نان به عنوان پایه آن استفاده می شود . معمولاً برای تهیه کاناپ مواد مختلف روی تکه ای از نان تست روشن یا تیره گذاشته و به زیبایی سرو می شود.
این فینگر فود خوشمزه را می توانید در مراسم و مهمانی های رسمی مخصوصاً جشن تولدها تهیه کنید وبه عنوان پیش غذا روی میز سرو قرار بدهید.
کاناپ به ساندویچ های لقمه ای روباز گفته می شود که در ابعاد کوچک و در یک لقمه خورده می شود. برای تهیه کاناپ قاعده خاصی وجود ندارد و با انواع مواد مثل سوسیس و ژامبون، سبزیجات و گوشت ها می توان کاناپ تهیه کرد.
برای درست کردن کاناپ می توان از انواع کاتر فلزی یا پلاستیکی استفاده کرد تا برش ها زیباتر و شبیه تر شود. معمولاً کاناپ را در سینی های بزرگ می چینند و انواع مختلف آن را در کنار هم سرو می کنند.
برای یک آدم تنبل که خوش‌غذا هم است، هیچ چیز بهترتر از این نیست که یک لقمه حاضر و آماده جلویش بگذارند و او فقط زحمت جویدن و قورت دادن آن را بکشد.
در این بخش مجموعه‌ای از ساندویچ‌ها و غذاهای تنبل‌پسند آموزش داده می‌شود که برای مهمانی‌های خودمانی یا پذیرایی از فرزندانتان و همکلاسی‌هایشان مناسب است.

مواد لازم برای کاناپ سالمون


ماهی سالمون ،نان تست،روغن کنجد و سویا،کره،پوست لیموترش و آبلیمو،پیازچه،شوید،خردل،نمک و فلفل

طرز تهیه کاناپ ژامبون


کره، پوست لیمو، پازچه ها یا موسیر خرد شده، خردل، شوید خرد شده، نمک و فلفل سیاه را در یک ظرف با یکدیگر مخلوط کنید و خوب هم بزنید.سپس روی آنها را بپوشانید و در یخچال قرار دهید. البته قبل از مصرف باید آن را چند دقیقه ای در دمای اتاق قرار دهید.
ماهی سالمون را هم که دودی و نازک شده اند آماده میکنیم و کنار میگذاریم.
حالا برای سرو این کاناپ، یک لایه ضخیم از مخلوط کره که اماده کرده اید را روی نان تستها بمالید و روی آن، یک ورقه سالمون دودی بگذارید.بعد مجدداً می توانید برای راحت سرو کردن آن نان دیگری روی سالمون بگذارید.
آنها را به زیبایی در ظرف بچینید و سرو کنید.


کامنت های مشتریان سالیدا در مورد کاناپ سالمون

به چه امتیازی میدی؟


نظر خودتون را در مورد کاناپ سالمون بفرمایید:

نام :


تلفن یا ایمیل (اختیاری) :


نظر شما :