021-8868 6008 تماس با ما
اینستاگرام سالیدا @salydabar
شهرک غرب بلوار دریا روبرو صرافها ، بعداز رامشه 02188686008

فروشگاه سالیدا > نوشیدنی

قبول سفارش و فروش انواع نوشیدنی های انرژی زا و آبمیوه های طبیعی در طعم های مختلف برای مهمانی ها و مراسمات شما، آب پرتغال طبیعی، نوشیدنی آلوئه ورا، آب آناناس طبیعی، آب کرفس، آب هویج و انواع مختلف آبمیوه ها و نوشیدنی ها فقط در رستوران مارکت سالیدا خرید به صورت حضوری و تلفنی ارسال به تمام نقاط تهران 88095035

نوشیدنی ودا

(2رای) -
4.50
68,000 تومان

نوشیدنی کونیک لودویک

(4رای) -
3.75
3,300 تومان

آب معدنی آکونیل 500 سی سی

(2رای) -
3.00
3,500 تومان

نوشیدنی انرژی زا گرینر

(3رای) -
3.00
5,900 تومان

نوشیدنی ورزشی داینامیک

(1رای) -
3.00
7,200 تومانطعم های مختلف نوشیدنی ودا voda

در زبان یونانی کلاژن به معنای " تولید کننده چسب " است . نقش آن در بافت ها ، مشابه نقش فولاد در ساختمان ها می باشد که باعث شکل دهی و حفظ ساختار کلی آن بافت می شود این ماده 30 درصد از پروتئین موجود در کل بدن و 70 درصد از پروتئین موجود در پوست را شامل می شود. این ماده مغذی در پوست بافت استخوانی، رابط ها، غضروف ها، تاندون ها، دستگاه گوارش و عضلات یافت می شود. بدن ما کلاژن تولید می کند اما خبر بد این است که با افزایش سن میزان تولید این ماده نیز کاهش می یابد. در 40 سالگی، کلاژن تولید شده در بدن به سرعت مصرف و بدن توانایی جایگزینی آن را ندارد. علاوه بر کاهش تولید کلاژن در بدن با افزایش سن، فاکتورهای زندگی مدرن مانند استرس، تغذیه ضعیف و عدم تعادل سلامت روده می تواند توانایی بدن را برای ساختن کلاژن کاهش دهند. خبرخوب؟ شما می توانید نوشیدنی کلاژن مصرف کنید و ذخایر بدن خود را دوباره پر کنید، در شرایطی که از فواید این نیروگاه تغذیه ای شگفت انگیز برخوردا ر می شوید. کلاژن های نوشیدنی در معده هضم می شوند و بدون توزیع آن در جریان خون در بدن عبور می کنند. استخوان ها نیز ترکیبی از کلاژن و مواد معدنی از قبیل کلسیم و فسفر می باشند. هنگام ورزش کردن، مفاصل و رابط ها در معرض تنش و استرس قرار می گیرند و فرسوده شدن این غضروف ها می تواند به ساییده شدن استخوان ها روی یکدیگر، درد و التهاب منجر شود. بدن به طور معمول کلاژن کافی برای سلام نگه داشتن این بافت و حفظ قدرت استخوان ها را تولید می کند اما با افزایش سن و کاهش تولید کلاژن به طور طبیعی، تامین کلاژن مورد نیاز مهم می شود. گلیسین یکی از عناصر کلاژن، نقشی کلیدی در عملکرد مغز ایفا می کند، مطالعات جدید نشان داده اند که گلیسین با کاهش بی خوابی شبانه و هوشیاری ذهنی در طول روز مرتبط است. مصرف کلاژن حدود یک ساعت پیش از خواب می تواند کیفیت خواب را بهبود ببخشد. کلاژن با کمک به ساختار سالم فولیکو مو که کار تولید رنگندانه ها را انجام می دهند، خاکستری شدن مو را به تعویق می اندازد.

وودا فوکس سرمه ای رنگ

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما و با دارا بودن ویتامین های C، اسید پنتوتنیک(B₅) و کولین سبب عملکرد بهتر ذهنی و پیام رسان عصبی میگردد.(طعم متمایز آلو و انجیر)

وودا آنتی ایج بنفش رنگ

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما با دارا بون ویتامین C و عصاره زیتون فرابکر از سلول های بدن شما در برابر فشارهای محیطی محافظت می کند.(طعم بی نظیر بلوبری)

وودا انرژی سبز رنگ

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما با دارا بودن ویتامین های (C ،(B₁₂ و کافئین باعث کاهش خستگی و متابولیسم عادی، آزاد سازی انرژی و عملکرد بهتر دستگاه عصبی می شود.(طعم تازه خیار و نعناع)


وودا اسپرت نارنجی

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما، با دارا بودن ویتامین های C ، D₃ مقاومت و انعطاف پذیری را در حرکات شما تضمین می کند. ( طعم انرژی بخش کاکائو )

وودا بیوتی صورتی

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما، با دارا بودن ویتامین های C ، A و بیوتین (B₇) سلول ها را از فشار کاهش اکسیژن حفظ کرده و باعث استحکام و حفاظت از پوست و مو می شود. ( طعم دلنواز انار )

وودا ریلکس زرد

این محصول علاوه بر تامین کلاژن مورد نیاز بدن شما، با دارا بودن ویتامین های C نیاسین (B₃) و التیانین سبب تقویت عملکرد سیستم عصبی شده و به حفظ تعادل کمک میکند و آرامش را به شما باز می گرداند.( طعم با طراوت ملون )1
به چه امتیازی میدی؟